Vyžití

Aktivit, které můžete v okolí apartmánů podniknout, je nespočet. Stačí si jen vybrat, jestli chcete zvolna relaxovat nebo si užít trochu adrenalinu. Připravili jsme pro vás i tipy na výlety či cyklistické trasy a samozřejmě nechybí ani tipy na vodní radovánky v okolí.

button-hike

V blízkém okolí Jindřichova jsou skvělé výchozí body pro pěší túry, jako například Hrabětice, Bedřichov nebo Osada Jizerka. Daleko to ale není ani do Krkonoš a na výlet se dá samozřejmě vyrazit i přímo od nás.

button-bike

Pro cyklisty je v Jizerkách připraven nekonečný výběr jak širokých asfaltových či písčitých cest, tak i malých lesních pěšinek plných adrenalinu.

ski

Ráj běžkařů. Pár kroků od apartmánů je osvětlený běžecký areál Břízky, který je propojený i se všemi trasami Jizerské magistrály. K dalším výchozím bodům si můžete kousek popojet třeba do Bedřichova nebo na Jizerku.

button-swim

Po náročných výletech je určitě důležitá rekreace. Té můžete využít například v nedalekém jabloneckém bazénu či libereckém aquaparku v centru Babylon.

turist

Nejen v okolí Jindřichova, ale v celé oblasti Jizerských hor i Krkonoš je k vidění spousta zajímavých míst, rozhleden i turistických atrakcí.

houby

Není nad pořádnou smaženici! Jen několik desítek metrů dělí apartmány od hlubokých jizerskohorských lesů, které jsou rájem pro houbaře a milovníky tichých lesních procházek.